fbpx

Banesë Zyre 66m² me qira në Lagjen e Muhaxherëve

 • €400
, , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 66

Banesë Zyre 66m² me qira në Lagjen e Muhaxherëve

, , Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 66

Përshkrimi

Banesa posedon ngrohje nën dysheme me Termokos, ndodhet 2 minuta larg nga qendra dhe ka pamje të hapur.

Detajet

Përditsuar më March 3, 2021 at 1:08 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 66 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare