fbpx

Banesë – Zyre 120m² me QIRA në Shesh – Qendër

 • €850
në Shesh - Qendër, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 120

Banesë – Zyre 120m² me QIRA në Shesh – Qendër

në Shesh - Qendër, , Prishtinë
 • €850

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 120

Përshkrimi

Banesa gjendet në Shesh afër Matisse.

Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka 5 hapësira pune, 1 kuzhinë, 1 banjo dhe 4 ballkona.

Banesa ka pamje nga të dyja anët, gjithashtu posedon klimë dhe ashensorë. Banesa është shumë e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Detajet

Përditsuar më December 24, 2020 at 9:37 am
 • Çmimi: €850
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Shesh - Qendër
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate