fbpx

Banesë – Zyre 105m2 me qira në Rrugen C – Mati 1- Prishtinë

 • €300
, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 105

Banesë – Zyre 105m2 me qira në Rrugen C – Mati 1- Prishtinë

, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 105

Përshkrimi

Banesa gjendet afër supermarketit SPAR në katin e 2-të.
Banesa e përshtatshme për Zyre dhe ka qasje direkte në Rrugen C.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|2 Dhoma të punës
|2 Banjo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më December 1, 2020 at 3:32 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera, Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate