fbpx

Banesë – Penthouse Ekskluziv me qira 160m2+160 në Lagje të Spitalit – Prishtine

 • €1,200
rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 160

Banesë – Penthouse Ekskluziv me qira 160m2+160 në Lagje të Spitalit – Prishtine

rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €1,200

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 160

Përshkrimi

Penthouse gjendet në Lagjen e Spitalit në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’. Penthouse është tërësishtë i mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje qëndore nën dysheme, kamin dhe ashensorë. Penthouse gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.
Penthouse ndodhet në katin e 8-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes ( njëra me jaccuzi,banjo dhe garderobier)
|2 Banjo
|1 Wc
|2 Terrasa të mëdha ( 40+120m2)

Detajet

Përditsuar më November 17, 2020 at 2:48 pm
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa rr. Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate