fbpx

Banesë Penthouse 150m2 me QIRA në Dragodan

 • €600
në Dragodan afër “MiniMax”, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 150

Banesë Penthouse 150m2 me QIRA në Dragodan

në Dragodan afër “MiniMax”, Arbëri, Prishtinë
 • €600

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 150

Përshkrimi

Banesa ka 120m2 banim NETO dhe 30m2 terasë. Banesa gjendet Dragodan afër “MiniMax”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka ndricim të lartë nga të gjitha anët, pamje të hapur nga të gjitha anët, ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë. Objekti është një kompleks I ndërtuar me një organizim shumë të mirë, cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron të gjitha kushtet për banim si: siguri, qasje vetëm me kartela, garazha nëntokësore, hapësira të përbashkëta, parking rrugor etj. Banesa ka këtë renditje: 1 Sallon 1 Kuzhinë 3 Dhoma të fjetjes 2 Banjo 3 Ballkona

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:18 pm
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Dragodan afër “MiniMax”
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate