fbpx

Banesë në shitje në lagjen Tophan

 • €115,000
Rr Pjetër Bogdani, Tophane, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95.83

Banesë në shitje në lagjen Tophan

Rr Pjetër Bogdani, Tophane, Prishtinë
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95.83

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Tophane në Rrugën Pjetër Bogdani në kompleksin banesor ORHIDEA i ndërtuar nga kompania e ndërtimit FLUX ka gjithsej 95.83m2, si dhe është në katin e X-të

Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Ballkon Karakteristikat e ndërtesës: Orhidea Kompleksi banesor, është ndërtuar në një nga pjesët më atraktive të Prishtinës, afër Qendrës, në Pjetër Bogdani.

Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qasje nga dy rrugë, (nga Ministria e Shëndetësisë dhe nga shkolla “Meto Bajraktari”, ka hapësira të përbashkëta, parkingje të jashtme dhe hapësirë gjelbëruese si dhe 120 parkingje e depo nëntokësore. Objekti pritet të jetë I gatshëm për banim në dhjetor të vitit 2021.

Detajet

Përditsuar më December 10, 2020 at 12:19 pm
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 95.83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr Pjetër Bogdani
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Tophane
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate