fbpx

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit

 • €115,000
në Bregun e Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit

në Bregun e Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Përshkrimi

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit te banesat e kuqe, afer rrugës “B”
SHITJE | Banesë | Bregu i Diellit | 115.000euro
Banesa është në katin e 1, ka siperfaqe prej 70m² në fletë poseduese (100M² faktike) me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc
-Shpajz dhe
-2 Ballkone

Detajet

Përditsuar më November 10, 2020 at 10:18 am
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Bregun e Diellit
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate