fbpx

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit

 • €86,000
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €86,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77

Përshkrimi

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit, përballë sallës “1 Tetori”
Banesë | SHITJE | Bregu Diellit | 77m² | Kati 3
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 77m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 15, 2021 at 12:51 pm
 • Çmimi: €86,000
 • Madhësia e pronës: 77 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate