fbpx

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit

 • €86,000
Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77m2

Description

Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit, përballë sallës “1 Tetori”
Banesë | SHITJE | Bregu Diellit | 77m² | Kati 3
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 77m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

Details

Përditsuar më March 15, 2021 at 12:51 pm
 • Price: €86,000
 • Property size: 77m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate