fbpx

Banesë në lagjen Mati 1

 • €50,000
Featured Ne shitje
tek rrethi i rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 53.28m2
Featured Ne shitje
tek rrethi i rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • €50,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 53.28m2

Description

Banesë me 1 dhomë gjumi dhe 14m2 terasë në shitje në lagjen Mati 1

Banesa është e tipit Penthouse pasi që është në katin më të lartë të banesës dhe ka terasë, gjendet në lagjen Mati, në ndërtesat e ndërtuara nga kompania e ndërtimi ROYAL, në bllokun e 3-të që është mbrapa barnatoreve tek rrethi i rrugës B. Banesa shitet me mobilje, ka orientim Lindje, ka sipërfaqe banimi prej 53.28m2 sidhe sipërfaqe terase prej 14m2 dhe është në katin e X-të.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:16 am
 • Price: €50,000
 • Property size: 53.28m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address tek rrethi i rrugës B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate