fbpx

Banesë në lagjen Dodona

 • €79,400
në Rrugën Mustafa Kruja, Dodona, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63.5

Banesë në lagjen Dodona

në Rrugën Mustafa Kruja, Dodona, Prishtinë
 • €79,400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63.5

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Dodona, në kompleksin banesor Prestige, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Delta Invest, e që gjendet shumë afër Qendrës, në Rrugën Mustafa Kruja (Nr.8). Banesa ka gjithsej 63.50m2, është e gatshme për banim si dhe është në katin e I-rë.

Detajet

Përditsuar më November 3, 2020 at 1:53 pm
 • Çmimi: €79,400
 • Madhësia e pronës: 63.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Rrugën Mustafa Kruja
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dodona
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate