fbpx

Banesë moderne me QIRA në lagjen “Kalabria”

 • €400
, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Banesë moderne me QIRA në lagjen “Kalabria”

, Kalabri, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Banesë | QIRA | Kalabri | 80m² | Kati 5
Banesa është e mobiluar tërësisht me mobilje të reja, kati i 5 me siperfaqe prej 80m², ka këtë organizim strukturor:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon.
Banesa gjendet në pozitë ideale, me ndriçim natyral, pamje të hapur, hapësira gjelbruese dhe park, dy ashensorë në hyrje, të gjitha shërbimet kryesore në afërsi.
Qiraja mujore: 400 euro neto për muaj
Garazha dhe depo: 30 euro për muaj (opsionale).

Detajet

Përditsuar më May 12, 2021 at 12:40 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate