fbpx

Banesë moderne me QIRA mbrapa rrugës B

 • €350
mbrapa rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Banesë moderne me QIRA mbrapa rrugës B

mbrapa rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Banesë moderne me QIRA mbrapa rrugës “B”, te Furra Qerimi 3
Banesë | QIRA | Rruga B | Kati 3 | 75m² | 350euro
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 350euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më May 21, 2021 at 2:25 pm
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa mbrapa rrugës B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate