fbpx

Banesë moderne me QIRA mbrapa rrugës B

 • $350
mbrapa rrugës "B", te Furra Qerimi 3
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75m2

Description

Banesë moderne me QIRA mbrapa rrugës “B”, te Furra Qerimi 3
Banesë | QIRA | Rruga B | Kati 3 | 75m² | 350euro
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 350euro dhe një depozit

 • Address mbrapa rrugës B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Mati 1
 • Country Kosovë

Details

Updated on May 21, 2021 at 2:26 pm
 • Price: $350
 • Property size: 75m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate