fbpx

Banesë me Qira për zyre

 • €500
në shesh te "Zahir Pajaziti", Qendër, Prishtinë

Banesë me Qira për zyre

në shesh te "Zahir Pajaziti", Qendër, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 75

Përshkrimi

Banesa është në katin e 1 me pamje në shesh, ka sipërfaqe rreth 75m2 me këtë renditje:
3 Njësi pune
Kuzhinë
Banjo dhe
Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 9, 2020 at 10:53 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në shesh te "Zahir Pajaziti"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri