fbpx

Banesë me qira për zyre në rrugën “B”, te “Dervisholli”

 • €500
në rrugën "B", , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1.5
 • Banjot
 • 90

Banesë me qira për zyre në rrugën “B”, te “Dervisholli”

në rrugën "B", , Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1.5
 • Banjot
 • 90

Përshkrimi

Banesë me qira për zyre në rrugën “B”, te “Dervisholli”
Banesa gjendet në katin e dytë, ka 90m², me pamje kah rruga “B”, me këtë renditje:
– 3 dhoma pune
– banjo
– tualet dhe
– ballkon.
Qiraja mujore: 500 euro neto.

Detajet

Përditsuar më January 6, 2021 at 12:39 pm
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën "B"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate