fbpx

Banesë me qira në Rrugen C

 • €300
Të zgjedhura Me qera
në Rrugen C, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110
Të zgjedhura

Banesë me qira në Rrugen C

në Rrugen C, , Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110

Përshkrimi

Banesë me qira në Rrugen C, kompleksi Alko group

me 110m2, kati i 6, me kushte shumë të mira banimi, eshte e pa mobiluar si dhe ka këtë renditje:

Dhomë e dites me kuzhinë,
2 dhoma të gjumit
Banjo
Depo
Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:24 am
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Rrugen C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri