fbpx

Banesë me qira në Rrugen C

 • €300
në Rrugen C, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Banesë me qira në Rrugen C

në Rrugen C, Mati 1, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Banesë me qira në Rrugen C 📍
▪️ me 75m2, kati 5 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte shumë të mira banimi, me pamje nga rruga kryesore, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites me kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit
▪️depo,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

▪️Çmimi: 300€💶

Detajet

Përditsuar më December 7, 2020 at 1:38 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Rrugen C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri