fbpx

Banesë me qira në Rrugën B

 • €800
Të zgjedhura Me qera
në Rrugën B, mbi MATISSE, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90
Të zgjedhura

Banesë me qira në Rrugën B

në Rrugën B, mbi MATISSE, Mati 1, Prishtinë
 • €800

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90

Përshkrimi

objekti i Partner Dervisholli, me termokos, me 90m2 kati i 8, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje: Dhomë e dites me kuzhine, 2 dhomë te gjumit, 2 banjo, shpajz dhe ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:24 am
 • Çmimi: €800
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Rrugën B, mbi MATISSE
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri