fbpx

Banesë me qira në Qendër

 • €400
Qendër, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Banesa është e mobiluar komplet dhe moderne.
Sipërfaqja: 50 m²
Banesa ka këtë renditje:
• Dhomë dite me kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon

Details

Përditsuar më April 2, 2021 at 11:36 am
 • Price: €400
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P Shtëpia e Re
 • A.P Shtëpia e Re