fbpx

Banesë me qira në Qendër

 • €400
, Qendër, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Banesë me qira në Qendër

, Qendër, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesa është e mobiluar komplet dhe moderne.
Sipërfaqja: 50 m²
Banesa ka këtë renditje:
• Dhomë dite me kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon

Detajet

Përditsuar më April 2, 2021 at 11:36 am
 • Çmimi: €400
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
A.P Shtëpia e Re

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P Shtëpia e Re
 • A.P Shtëpia e Re