fbpx

Banesë me qira në Prishtinë

 • Me marrëveshje
, Qendër, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Banesë me qira në Prishtinë

, Qendër, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesë me qira në Prishtinë, Qender Perball Hotel “Sirius”, Rr. Agim Ramadani, kati 4, e renovuar dhe mobiluar komplet.
Banesa posedon:
* Dhom te dites
* Kuzhinen ndaras
* 1 dhom te fjetjes, ,
* Koridor,
* Banjo,
* Ballkon,
* Termokos
Çmimi: me marrveshje

Detajet

Përditsuar më April 9, 2021 at 9:11 am
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni M1

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni M1
 • Agjensioni M1