fbpx

Banesë me QIRA në Matin 1

 • €250
rr."Muharrem Fejza", Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Banesë me QIRA në Matin 1

rr."Muharrem Fejza", Mati 1, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Banesë me QIRA në Matin 1, në rr.”Muharrem Fejza” afër shkollës “Pavarsia”
Banesë | QIRA | Mati 1 | 80m² | 250euro
Banesa është në katin e 9(me lift), ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

Detajet

Përditsuar më January 28, 2021 at 12:48 pm
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa rr."Muharrem Fejza"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate