fbpx

Banesë me QIRA në Matin 1

 • €250
rr."Muharrem Fejza", Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80m2

Description

Banesë me QIRA në Matin 1, në rr.”Muharrem Fejza” afër shkollës “Pavarsia”
Banesë | QIRA | Mati 1 | 80m² | 250euro
Banesa është në katin e 9(me lift), ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

Details

Përditsuar më January 28, 2021 at 12:48 pm
 • Price: €250
 • Property size: 80m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address rr."Muharrem Fejza"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate