fbpx

Banesë me qira në Lagjen e Spitalit

 • €200
Featured Me qera
në Lagjen e Spitalit , Mati 1, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87m2
Featured Me qera
në Lagjen e Spitalit , Mati 1, Mati 1, Prishtinë
 • €200

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87m2

Description

Afer shkolles Pavarsia, me 87m2, kati 7 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, eshte e pa mobiluar (ka vetem kuzhinen te kompletuar me shporet, aspirator dhe frigorifer dhe ka kalldajen e nxemjes). si dhe ka këtë renditje: Dhomë e dites me kuzhinë, 2 dhomë të gjumit, banjo, depo ballkon

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:13 am
 • Price: €200
 • Property size: 87m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në Lagjen e Spitalit , Mati 1
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri