fbpx

Banesë me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

 • €430
, Lagjja e Muhaxherëve, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 56

Banesë me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

, Lagjja e Muhaxherëve, Prishtinë
 • €430

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 56

Përshkrimi

Banesë me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve të “Kulla e Zotnisë”
Banesë | QIRA | Kati 10 | 56m² | 430euro
Banesa është në katin e 10, ka sipërfaqe prej 56m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 430euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më April 28, 2021 at 9:45 am
 • Çmimi: €430
 • Madhësia e pronës: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagjja e Muhaxherëve
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate