fbpx

Banesë me QIRA në Kalabri, ndërtim i “LESNA”

 • €350
në Kalabri, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 108

Banesë me QIRA në Kalabri, ndërtim i “LESNA”

në Kalabri, Kalabri, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 108

Përshkrimi

Banesë | QIRA | Kalabri | Kati 6 | 108m²
Banesa është në katin e 6, ka sipërfaqe prej 108m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-2 Ballkone
Cmimi i qirasë është 350euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më December 7, 2020 at 1:19 pm
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Kalabri
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate