fbpx

Banesë me Qera në rrugën B

 • €450
në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Banesë me Qera në rrugën B, banesa është e mobiluar komplet dhe moderne, posedon nxemje qendrore (termokos).
Banesa ka këtë renditje:
• Dhomë dite me kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Koridor
• Ballkon
(Njëra dhomë mobilohet sipas kërkesës së qiramarrësit).

Details

Përditsuar më December 7, 2020 at 2:10 pm
 • Price: €450
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në rrugën B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P Shtëpia e Re
 • A.P Shtëpia e Re