fbpx

Banesë me Qera në rrugën B

 • €450
në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Banesë me Qera në rrugën B

në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • €450

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesë me Qera në rrugën B, banesa është e mobiluar komplet dhe moderne, posedon nxemje qendrore (termokos).
Banesa ka këtë renditje:
• Dhomë dite me kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Koridor
• Ballkon
(Njëra dhomë mobilohet sipas kërkesës së qiramarrësit).

Detajet

Përditsuar më December 7, 2020 at 2:10 pm
 • Çmimi: €450
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
A.P Shtëpia e Re

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P Shtëpia e Re
 • A.P Shtëpia e Re