fbpx

Banesë me dy dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B

 • €115,000
Mati 1- Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 97

Banesë me dy dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B

Mati 1- Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 97

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, mbrapa marketit Viva në kompleksin Royal,kompleks ky i cili ka një pozitë mjaft të mirë dhe çasje të lehtë në rrugën kryesore (rruga B), ka distancë të mjaftueshme mes objekteve dhe ka pamje të mirë, ashensor funksional si dhe mirëmbajtje të hyrjes. Banesa shitet tërësisht e mobiluar,ka një investim të mirë brenda, ka ngrohje qëndrore me Termokos, kondicioner, alarm sigurie, roletne, etj. Banesa ka gjithsej 97,02m2 dhe është në katin e VII-të.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:10 am
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Mati 1- Rruga B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate