fbpx

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Pejton

 • €600
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Pejton

, , Prishtinë
 • €600

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86

Përshkrimi

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Pejton – Ramiz Sadiku Banesa gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin Ramiz Sadiku, afër Prime Group, kompleks ky i cili është i ndërtuar me standarte të larta banimi, ka gjelbërim të mjaftueshëm, parking si dhe hapësira të përbashkëta mjaftueshëm, kamera sigurie,ashensor, mirëmbajtja etj. Banesa është e mobiluar, ka orientim Veri – Perëndim. Ka gjithsej 86m2 dhe është në katin VI-të

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:18 pm
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate