fbpx

Banesë Luksoze 60m² me QIRA në Tophane

 • €550
, Tophane, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesë Luksoze 60m² me QIRA në Tophane

, Tophane, Prishtinë
 • €550

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesa gjendet në Tophane në objektin e ndërtuar nga “Delta Invest” në katin e 4-të. Banesa është tërësishtë e mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 22, 2021 at 1:17 pm
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Tophane
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate