fbpx

Banesë ekskluzive 88m² me QIRA në Pejton

 • €1,400
në Pejton, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Garazh
 • 88

Banesë ekskluzive 88m² me QIRA në Pejton

në Pejton, , Prishtinë
 • €1,400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Garazh
 • 88

Përshkrimi

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group”. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobilje tejet moderne. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë me qasje shumë të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe parking rrugorë. Banesat në “PRIME Group” njihen për cilësi ndërtimi i cili ofron standarte të larta të banimit si dhe infrastructure të kompletuar.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon
|1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më January 26, 2021 at 9:05 am
 • Çmimi: €1,400
 • Madhësia e pronës: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Pejton
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate