fbpx

Banesë ekskluzive 88m² me QIRA në Pejton

 • €1,400
Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 88m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 88m2

Description

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group”. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobilje tejet moderne. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë me qasje shumë të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe parking rrugorë. Banesat në “PRIME Group” njihen për cilësi ndërtimi i cili ofron standarte të larta të banimit si dhe infrastructure të kompletuar.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon
|1 Garazhë

Details

Përditsuar më April 9, 2021 at 8:59 am
 • Price: €1,400
 • Property size: 88m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate