fbpx

Banesë Duplex me QIRA në qendër, afër sheshit

 • €400
, Qendër, Prishtinë
 • Banesa, Duplex
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120

Banesë Duplex me QIRA në qendër, afër sheshit

, Qendër, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa, Duplex
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120

Përshkrimi

Banesa është në katin e 3 dhe 4, ka sipërfaqe prej 120m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Paradhomë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-2 Ballkone
Çmimi i qirasë është 400euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më November 16, 2020 at 12:05 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa, Duplex
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate