fbpx

Banesë 96.71m2 në SHITJE te Dukagjini Residence.

 • Me marrëveshje
Featured Ne shitje
në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 96.71m2
Featured Ne shitje
në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 96.71m2

Description

Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte. Banesa ndodhet në katin e 4-të në një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë. Në foto mund të gjeni edhe planimetrin e hapsirës së mbrendshme me dimensione. *Banesa posedon garazhë dhe depo* Banesa ka këtë renditje: 1 Sallonë me kuzhine 2 Dhoma te fjetjës 1 Banjo 1 WC 1 Depo 1 Ballkon

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:18 am
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 96.71m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lakrishte
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate