fbpx

Banesë 96.71m2 me qira te Dukagjini Residence – Lakrishtë – Prishtinë

 • €550
, Lakrishte, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 96.71

Banesë 96.71m2 me qira te Dukagjini Residence – Lakrishtë – Prishtinë

, Lakrishte, Prishtinë
 • €550

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 96.71

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte. Banesa ndodhet në katin e 2-të të banimit në një kompleks i cili ka cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.
Objekti posedon 3 ashensorë, park për fëmijë, ngrohje qëndrore me Termokos etj.
Banesa është e tipit A3 dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
Banesa posedon gjithashtu: 1 Garazh dhe 1 Depo

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:09 am
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 96.71 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lakrishte
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate