fbpx

Banesë 93m2 Në shitje Në Bregun e Diellit – Prishtinë

 • €105,000
Bregu i Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 93

Banesë 93m2 Në shitje Në Bregun e Diellit – Prishtinë

Bregu i Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €105,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 93

Përshkrimi

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Bregun e Diellit te Banesat e Kuqe. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka ndriqim të lartë natyralë, posedon ngrohje qëndrore me termokos, parking rrugor, ka afër qendrën e mjeksisë familjare, qerdhen, shkollën fillore “Ismail Qemali” dhe ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:36 am
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate