fbpx

Banesë 89m² me QIRA te Rruga C.

 • €250
Rruga C, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 89

Banesë 89m² me QIRA te Rruga C.

Rruga C, Mati 1, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 89

Përshkrimi

Banesa gjendet te Rruga C në Kompleksin “Arseko”. Kompleksi “Arseko” është ndërtuar me kualitet të lartë ndërtimi dhe gjithashtu posedon hapsira afariste dhe hapsira sportive, komoditet, atraktivitet dhe siguri për banorët e saj. Banesa ofrohet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 18, 2021 at 4:07 pm
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rruga C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate