fbpx

Banesë 86.7m2 në shitje në Lagjën e Spitalit – Prishtinë

 • €63,500
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86.7

Banesë 86.7m2 në shitje në Lagjën e Spitalit – Prishtinë

, Mati 1, Prishtinë
 • €63,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86.7

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër shkollës Pavarsia në objektin e ndërtuar nga kompania “Vëllezërit Asllani”me cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron kushte shumë të mira për banim, parkingje të mjaftueshme, hapësira të përbashkëta etj.

Banesa ndodhet në katin e VI-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të gjumit
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 26, 2020 at 3:30 pm
 • Çmimi: €63,500
 • Madhësia e pronës: 86.7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate