fbpx

Banesë 83.6m² në shitje mbrapa Rrugës B

 • €76,000
mbrapa Rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83.6m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83.6m2

Description

Banesa posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe hapësirë të shfrytëzuar mirë.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashensorë
1 sallon me kuzhinë | 2 dhoma gjumi | 1 banjo | 1 wc | 1 ballkon

Details

Përditsuar më November 18, 2020 at 2:53 pm
 • Price: €76,000
 • Property size: 83.6m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address mbrapa Rrugës B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare