fbpx

Banesë 83.6m² në shitje mbrapa Rrugës B

 • €76,000
mbrapa Rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83.6

Banesë 83.6m² në shitje mbrapa Rrugës B

mbrapa Rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • €76,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83.6

Përshkrimi

Banesa posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe hapësirë të shfrytëzuar mirë.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashensorë
1 sallon me kuzhinë | 2 dhoma gjumi | 1 banjo | 1 wc | 1 ballkon

Detajet

Përditsuar më November 18, 2020 at 2:53 pm
 • Çmimi: €76,000
 • Madhësia e pronës: 83.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa mbrapa Rrugës B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare