fbpx

Banesë 82m2 Me QIRA TE Rruga B.

 • €450
TE Rruga B., Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 82

Banesë 82m2 Me QIRA TE Rruga B.

TE Rruga B., Mati 1, Prishtinë
 • €450

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 82

Përshkrimi

Banesa gjendet në Rrugën B në objektin e ri të kompanisë “Dervisholli”. Banesa është e re, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe është mjaftë e qetë për banim.
Banesa ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 11, 2020 at 2:08 pm
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa TE Rruga B.
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate