fbpx

Banese 82m2 me qira në Mati 1 – Prishtine

 • €270
rr Sokol Sop, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Banese 82m2 me qira në Mati 1 – Prishtine

rr Sokol Sop, Mati 1, Prishtinë
 • €270

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Përshkrimi

Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”. Banesa është tërësishtë e mobiluar, posedon ngrohje qendrore me rrymë si dhe ashensorë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon
1 Kuzhinë
2 Dhoma të Gjumit
1 Banjo
1 WC

Detajet

Përditsuar më October 27, 2020 at 3:30 pm
 • Çmimi: €270
 • Madhësia e pronës: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa rr Sokol Sop
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate