fbpx

Banesë 80m2 Me qira Te Mati 1 – Lagjja e Spitalit – Prishtinë

 • €320
Rr. Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Banesë 80m2 Me qira Te Mati 1 – Lagjja e Spitalit – Prishtinë

Rr. Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €320

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Përshkrimi

Banesa ndodhet në rrugën “Muharrem Fejza’’ në katin 1-rë. Banesa është tërësishtë e mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa gjendet në një lokacion të përshtatshëm për banim dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të fjejtes
1 Banjo
1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 30, 2020 at 2:42 pm
 • Çmimi: €320
 • Madhësia e pronës: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa

Adresa

 • Adresa Rr. Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate