fbpx

Banesë 80m2 Me qira Te Mati 1 – Lagjja e Spitalit – Prishtinë

 • €320
Rr. Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82
Rr. Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €320

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Description

Banesa ndodhet në rrugën “Muharrem Fejza’’ në katin 1-rë. Banesa është tërësishtë e mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa gjendet në një lokacion të përshtatshëm për banim dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të fjejtes
1 Banjo
1 Ballkon

Details

Përditsuar më October 30, 2020 at 2:42 pm
 • Price: €320
 • Property size: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa

Karakteristikat

Address

 • Address Rr. Muharrem Fejza
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate