fbpx

Banesë 78m2 me qira te Mati 1

 • €350
në rrugën Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Banesë 78m2 me qira te Mati 1

në rrugën Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesa gjendet në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’ në objektin e ndërtuar nga Vëllezërit Asllani. Banesa është tërësishtë e renovuar dhe mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më December 2, 2020 at 12:34 pm
 • Çmimi: €350
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare