fbpx

Banesë 74m² në shitje në Dardani

 • €115,000
në Dardani, Dardania, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74

Banesë 74m² në shitje në Dardani

në Dardani, Dardania, Prishtinë
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74

Përshkrimi

Banesa ndodhet mbrapa postës së madhe. Banesa ka 85m² faktike dhe ka ndriqim të lartë natyral.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe posedon ashensor
1 sallon | 1 kuzhinë me tryezari | 2 dhoma gjumi | 1 banjo | 1 wc | 1 depo

Detajet

Përditsuar më December 24, 2020 at 3:48 pm
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Dardani
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare