fbpx

Banesë 72m2 (Neto) në SHITJE në Ulpianë – Prishtine

 • €103,000
në Ulpianë, Ulpianë, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72

Banesë 72m2 (Neto) në SHITJE në Ulpianë – Prishtine

në Ulpianë, Ulpianë, Prishtinë
 • €103,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72

Përshkrimi

Banesa gjendet në Ulpianë afër shkollës “Hasan Prishtina” në katin e 3-të.
Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos, pamje të hapur në të dyja anët dhe ndricim të lartë natyral.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për jetesë, ka afër shkollën fillore, parkun etj.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 9:18 am
 • Çmimi: €103,000
 • Madhësia e pronës: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Ulpianë
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpianë
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate