fbpx

Banesë 72m2 neto në shitje në lagjen Mati 1

 • €56,000
rrMuharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72

Banesë 72m2 neto në shitje në lagjen Mati 1

rrMuharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €56,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72

Përshkrimi

Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, afër marketit Viva Fresh 2, në objektin e ndërtuar nga kompania VG Construction.

Banesa ka gjithsej 72m2 Neto, ka ngrohje qëndrore me rrymë, është tërësisht e mobiluar, ka orientim Lindje – Veri dhe është në katin e VIII-të.

Banesa shitet e mobiluar.

Detajet

Përditsuar më December 16, 2020 at 2:41 pm
 • Çmimi: €56,000
 • Madhësia e pronës: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa rrMuharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate