fbpx

Banesë 66m² në SHITJE në Bregun e Diellit.

 • €75,000
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66

Banesë 66m² në SHITJE në Bregun e Diellit.

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €75,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66

Përshkrimi

Banesa gjendet në Bregun e Diellit në objektin ‘’Iliria Building’’. Banesa ndodhet në katin e 7-të, është tërësishtë e mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 30, 2021 at 12:50 pm
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 66 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate