fbpx

Banesë 62m2 me qira në Lagjjen e Spitalit – Prishtinë

 • €240
Rr.Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62

Banesë 62m2 me qira në Lagjjen e Spitalit – Prishtinë

Rr.Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €240

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62

Përshkrimi

Banesa gjendet në Rr.Muharrem Fejza afër Super Vives së 2-të (Tek Pomo).
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ka qasje direkte në Rr. Muharrem Fejza.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më December 1, 2020 at 1:03 pm
 • Çmimi: €240
 • Madhësia e pronës: 62 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa Rr.Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate