fbpx

Banesë 61.8m² Në shitje Në Lagje Të Spitalit

 • €40,000
rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61.8

Banesë 61.8m² Në shitje Në Lagje Të Spitalit

rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €40,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61.8

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagje të Spitalit në rrugën Muharrem Fejza. Banesa ndodhet në katin e 3-të, ka ngrohje me rrymë dhe ashensorë funksional. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 6, 2020 at 1:27 pm
 • Çmimi: €40,000
 • Madhësia e pronës: 61.8 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa rr. Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate