fbpx

Banesë 60m2 me qira te Rruga B – Royal Plaza – Prishtine

 • €400
Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Description

Banesa gjendet te Rruga B, në kompleksin “Royal Plaza”, objekt ky i ndërtuar me cilësi të lartë, arkitekturë moderne dhe gjithashtu posedon qendrën tregtare me hyrje të veqantë. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Details

Përditsuar më November 6, 2020 at 4:25 pm
 • Price: €400
 • Property size: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera

Karakteristikat

Address

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate