fbpx

Banesë (60m2) me qira ne Ulpiane

 • €300
ne Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesë (60m2) me qira ne Ulpiane

ne Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesë (60m2) me qira ne Ulpiane
Te Simfonia
Kati 3 pa lift
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
– Dhome dite
– Kuzhine me Tryezari
– Dhome gjumi
– Banjo
– Teras te izoluar me xhama

Detajet

Përditsuar më December 24, 2020 at 2:54 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne Ulpiane
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpiana
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI