fbpx

Banesë 56m2 në shitje në Lagjen e Spitalit – Prishtinë

 • €50,000
, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 56

Banesë 56m2 në shitje në Lagjen e Spitalit – Prishtinë

, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €50,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 56

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit në kompleksin e ndertuar nga “Lirimi Alc” afër “Albi Market”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka pamje nga lindja dhe posedon 2 ashensorë, ngrohje qëndrore me rrymë, parking për vetura, park për fëmijë etj.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me kuzhinë
1 Dhomë të fjetjes
1 Banjo
1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 27, 2020 at 3:32 pm
 • Çmimi: €50,000
 • Madhësia e pronës: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate