fbpx

Banesë 54m2 në shitje në Ulpianë- Prishtinë

 • €150,000
Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 54

Banesë 54m2 në shitje në Ulpianë- Prishtinë

Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
 • €150,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 54

Përshkrimi

Banesa ka 54m2 ne fletë poseduese ndersa të matura Neto 70m2. Banesa gjendet në Ulpianë afër AAK-së dhe ndodhet në katin përdhesë dhë mund të shëndrrohet ne lokal shumë të përshtatshëm. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ndodhet në një prej lokacioneve më të mira dhe më të përshtatshmë për banim dhe veprimtari të ndryshme biznesi si: ordinancë, stomatologji, avokaturë, noter etj.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me Kuzhinë
2 Dhoma të fjetjes
1 Banjo
1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:09 am
 • Çmimi: €150,000
 • Madhësia e pronës: 54 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa Ulpianë
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Ulpiana
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate